Jikirag Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Jikirag online

Zdjęcia pomagają uwydatnić niektóre elementy filmu. Nastrój jest naprawdę mroczny, a sety mają dość surowy charakter. To sprawia, że ​​myślisz o tym, kto chciałby mieszkać w takim miejscu. Nastrój, niestety, często psuje kiepskie pisanie postaci i ciągłe zamieszanie co do reguł sytuacji. Może nie ma zasad, ale bez zasad nie ma stawek. Pod koniec film przeradza się w konkurs krzyków, który tylko rani uszy.

W końcu Jikirag naprawdę cierpi z powodu złego planowania i być może zbyt wielu rąk w kuchni. Fakt, że jest to film wyreżyserowany przez trzy osoby, jest zdumiewający. Być może niekonsekwencje, dziwny rozwój sytuacji i dziwne decyzje twórcze wynikają z tego, że za tym filmem nie było jednej, jednoczącej wizji. Potrzebujesz, aby ta wizja była dzielona między wszystkimi członkami twojego zespołu filmowego, jeśli chcesz jakiejś spójności. W tym filmie tego nie ma.

2h 0m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Jikirag
  • Data wydania: 02-09-2022
  • Rodzaj: Horror

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Jikirag CDA HD
Życzymy miłego seansu!