Jeepers Creepers Reborn Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Jeepers Creepers Reborn online

Chase i Laine udają się na festiwal Horror Hound, gdzie Laine zaczyna doświadczać niewyjaśnionych przeczuć i niepokojących wizji związanych z przeszłością miasta, aw szczególności z lokalną legendą The Creeper. Gdy festiwal się rozpoczyna, a krwawa rozrywka nabiera tempa, Laine wierzy, że zostało przywołane coś nieziemskiego i że po raz pierwszy od 23 lat – The Creeper powraca.

Vuorensola rozpoczyna swój film sceną, która powraca do filmu z 2001 roku. I przez chwilę zastanawiałem się, czy Reborn będzie niespodzianką w stylu X.

Ale pierwsze kilka minut retro zbyt szybko zamienia się w film dokumentalny na YouTube oglądany w dzisiejszych czasach przez młodego chłopaka o imieniu Chase i jego dziewczynę Laine. Jadą na konwent horroru w lesie – „To Coachella cosplayu” – mówi ktoś dwukrotnie.

Stamtąd Reborn miga na krótko, gdy para i kilka innych wygrywa pobyt w pokoju paniki – w rzeczywistości zgrzybiałym wiejskim domu – który będzie sceną dla reszty filmu. Ale każda meta-obietnica, jaką miał ten pomysł, szybko zostaje zapomniana.

Jeepers Creepers: Reborn to ledwo nadający się do użytku film slasher, który nie ma żadnych niezapomnianych chwil w swoim szczęśliwie krótkim czasie trwania. Zwiastun online jest jednak całkiem niezły. Może Vuorensola powinien po prostu trzymać się ich robienia.

1h 28m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Jeepers Creepers: Reborn
  • Data wydania: 15-09-2022
  • Rodzaj: Horror, Tajemnica, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Jeepers Creepers Reborn CDA HD
Życzymy miłego seansu!