Jak pokochałam gangstera Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Jak pokochałam gangstera online

Jednak nie tylko on świeci i dzieje się to właściwie dwutorowo – bo i postaci są fajnie napisane, i aktorzy dobrze do nich dobrani: Antoni Królikowski jako przyjaciel Nikosia, Agnieszka Grochowska („Czarna”), Eryk Lubos („Kleks”), Dawid Ogrodnik jako „Pershing” czy Sebastian Fabijański („Silvio”), który może być dla niektórych „przegięty”, jednak w moim odczuciu tak odjechana i przerysowana postać dobrze zrobiła fabule (której i tak nie brak komediowego sznytu).

Podobnie ciekawym (ale i ryzykownym) zabiegiem jest wprowadzenie całkowitego chaosu w drugiej części filmu – wraz z kokainą pojawia się więcej zgrzytów, drżeń kamery, cięć lub przeciwnie – kamera obraca się, wiruje, pokazuje wszystko. Pojawia się też seria impulsywnych działań i kochanka niepasująca do Nikosia. Wulgarna Nikita (Julia Wieniawa) – filmowy typ kobiety, która towarzyszy mężczyźnie w upadku, a jednocześnie układa sobie poduszki do miękkiego lądowania.

Problem z chaosem polega jednak na tym, że wybił on z torów nie tylko świat głównej postaci, ale i całą konstrukcję filmu – to tutaj staje się on nierówny, poszarpany, a tricki montażowe i wizualne zaczynają dominować bieg historii.

2h 59m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Jak pokochałam gangstera
  • Data wydania: 05-01-2022
  • Rodzaj: Dramat, Kryminał

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Jak pokochałam gangstera CDA HD
Życzymy miłego seansu!