Jackass 4.5 Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Jackass 4.5 online

Film jest jak stare, zaczyna się świetną, wysokobudżetową sekwencją miasta opanowanego przez gigantycznego zielonego potwora, czyli w rzeczywistości członek Chrisa Pontiusa pomalowany na zielono i udekorowany na kartonowym mieście specjalnymi efektami. przeplata się przez cały czas, gdy wybucha chaos, a Johnny Knoxville wita się w swój tradycyjny sposób.

Widzimy nowe żarty i akrobacje przeplatane nagraniami z wywiadów, w których ci faceci zastanawiają się, jakie żniwo wpłynęło na ich zdrowie. Szczególnie żal mi kolesiów takich jak Preston Lacy – których chorobliwa otyłość jest przedmiotem kpin, ale ukrywa smutną historię, ponieważ nie może schudnąć – Dave England i Danger Ehren – którzy nawet doznali pęknięcia czaszki w Jackass 3. Co więcej, Johnny Knoxville doznał nawet traumatycznej kontuzji, gdy stanął w obliczu byka, zmiana, która wciąż się utrzymuje.

W filmie jest kilka krwawych, groteskowych wyczynów kaskaderskich i żartów, takich jak gag „sashimi”, którego nie opiszę – będziesz musiał sam to obejrzeć, albo orzeł zjadający ryby z dolnych regionów Steve-O. Mimo to obserwowanie, jak Danger Ehren i Eric Andre reagują na wybuchającą przenośną toaletę w płomieniach, wywołało we mnie miły śmiech. Innym świetnym żartem był powrót Irvinga Zismana, znanego również jako „zły dziadek”, w wielu szkicach, które rozśmieszą Cię na głos.

Istnieje kilka fragmentów wywiadów, w których Jeff Tremaine, Johnny Knoxville i Spike Jonze wspominają swoją trajektorię w Jackass na przestrzeni dwóch dekad. I dziwi mnie, że ani razu nie wspomnieli o Bam Margera. Był integralną częścią obsady, a jego upadek z powodu uzależnienia jest straszny. Ale nadal, w tym hołdzie, powinni byli to skomentować lub przynajmniej pokazać go w jednym z tych nostalgicznych klipów.

1h 30m 2022

Życzymy miłego seansu!