Indiana Jones i artefakt przeznaczenia Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia online

Począwszy od Raiders of the Lost Ark w 1981 roku, seria została wymyślona przez George’a Lucasa i Stevena Spielberga jako powrót do przygód pulpy z lat 30. XX wieku, nowoczesne podejście do gatunku, który już dawno wyszedł z mody.

W trakcie tego procesu wymyślili zupełnie nowy język wizualny, który stałby się bardziej znany nowym pokoleniom kinomanów niż skrzypiące stare seriale, które go zainspirowały. Ludzie mają oczekiwania co do filmu o Indianie Jonesie i jest on całkowicie oparty na tym, co pamiętają z ich ulubionego filmu o Indianie Jonesie.

To właśnie sprawia, że ​​Indiana Jones i artefakt przeznaczenia jest tak fascynującą, choć niedoskonałą, łabędzią pieśnią dla serii. James Mangold ( Logan , Ford kontra Ferrari ) przejmuje rolę reżysera po Spielbergu, którego niezatarty styl odcisnął tak wielkie piętno na serii, że jego nieobecność jest widoczna nawet w najbardziej porywających momentach Tarczy Przeznaczenia.

Ale chociaż Mangold to nie Spielberg, nie ma wątpliwości, że dostanie Indianę Jonesa. Dial of Destiny to szalona przygoda, która wnosi do serii szczerą głupkowatość, z zwrotem akcji w trzecim akcie, tak nieszablonowym, że trzeba ją oklaskiwać za jej jajowatość.

2h 22m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Indiana Jones and the Dial of Destiny
  • Data wydania: 28-06-2023
  • Rodzaj: Akcja, Przygodowy

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia CDA HD
Życzymy miłego seansu!