Immanence Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Immanence online

Immanence, nowy film reżysera Kerry’ego Bellessy i współscenarzysty Joshuy Orama, zespołu, który dał nam Amber Alert, zaczyna się na ciemnej i opuszczonej łodzi. Gdy słyszymy ekipę poszukiwawczą i ratowniczą szukającą załogi, widzimy, jak cicha postać pojawia się, a potem znika. Potem film wraca do początku historii.

Naomi (Summer Bellessa, Funny Thing About Love) i jej zespół szukają dowodu na życie pozaziemskie. Kiedy meteoryt ląduje gdzieś w Trójkącie Bermudzkim i zaczyna emitować dziwne sygnały, myślą, że odkryli to, czego szukali.

Wynajmują łódź należącą do Davisa (Eugene Byrd, Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid, 8 Mile) i kierowaną przez człowieka o imieniu Jonah (Michael Beach, Aquaman , Midnight in the Switchgrass ), imię, które powinno sprawić, że będą uciekać w przeciwnym kierunku. Ale Naomi, Suzu (Asenneth del Toro, Sunny Daze), Roman ( Anthony Ruivivar, Tropic Thunder, Starship Troopers) i Harper (Kasia Pilewicz, Red Butterfly) wspinają się na pokład i wypływają.

1h 33m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Immanence
  • Data wydania: 04-02-2022
  • Rodzaj: Horror, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Immanence CDA HD
Życzymy miłego seansu!