Igrzyska śmierci Ballada ptaków i węży Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Igrzyska śmierci Ballada ptaków i węży online

Ponieważ jest to prequel Igrzysk Śmierci , skupiający się na nastoletnim Coriolanusie Snowie, znajomość oryginalnej trylogii jest oczywista. Trzeba jednak przyznać, że nie opiera się tak bardzo na oryginalnym materiale źródłowym, żeby ktoś, kto nie miał wcześniej styczności z Igrzyskami Śmierci , nie mógł się w to zagłębić. Choć świat pozostaje ten sam, postacie i ich okoliczności są inne, a także główne tematy w grze, a mianowicie lojalność i władza. Choć prawdopodobnie tylko fani trylogii Igrzyska Śmierci będą zainteresowani tą historią.

Ballada o ptakach śpiewających i wężach jest studium charakteru Coriolanusa Snowa, choć nie nazwałbym tego tak w ścisłym sensie. Większość badań charakteru wprowadza czytelników w przeszłość danej osoby, która zarówno dostarcza nowych informacji o tej osobie, jak i służy jako podstawa jej zachowań, działań i motywacji.

Ta powieść osiąga ten cel, ale dzieli swój czas na rozwój postaci Lucy Gray, a także na inne mniejsze wątki fabularne. Chociaż wszystkie te ścieżki narracyjne ostatecznie prowadzą z powrotem do Coriolanusa Snowa, powieść wydaje się być w równym stopniu opowieściami innych bohaterów, jak i jego. Czytelnicy Igrzysk Śmierci wiedzą, że Coriolanus Snow jest złoczyńcą w tej trylogii. Nie da się go lubić tam i nie da się go lubić tutaj. Ale Ballada o ptakach śpiewających i wężach daje wgląd w to, jak Coriolanus stał się zimnym, bezwzględnym przywódcą, z którego znany był z Igrzysk Śmierci.

2h 37m 2023

Życzymy miłego seansu!