Hypnotic Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Hypnotic online

Prefabrykowana dziwaczność tego tajemniczego Austin, miasta, którego Rourke nigdy nie pomyślał o zbadaniu, nieuchronnie okazuje się równie istotna, jak konserwowana i już przestarzała remiksacja gatunkowych tików i tropów, o których Christopher Nolan twierdził wcześniej w filmach sygnowanych jak „ Memento ”, „Incepcja” i „ Tenet ”. „Hypnotic” nie jest tak dopracowany ani tak przemyślany jak trendsetterzy Nolana.

Często jest również rozpraszająco sztywny w swoich nadmiernie napompowanych kompozycjach wizualnych i dialogach robotów. Obsada gry, na czele której stoi niewdzięcznie czarujący Affleck, nie dodaje wiele wartości temu łysemu kaprysowi.

Mimo to skłamałbym, gdybym powiedział, że nie podobało mi się obserwowanie, jak Rodriguez niezgrabnie stosuje swoje charakterystyczne fetysze do „Hypnotic”, filmu, w którym Alice Braga oferuje Benowi Affleckowi szklankę czystej bimberowej whisky i nienazwanego Texas Rangera z białym kowbojski kapelusz i pasujący do niego garnitur, bierze kawę „black 'n sludgy”.

Jeśli jesteś fanem Rodrigueza, możesz być oczarowany tymi niezdarnymi i być może zbyt pewnymi osobistymi akcentami.

Jego humor jest z pewnością na tyle banalny, że można go polubić, jak wtedy, gdy River, paranoiczny haker Okeniyi, oferuje Rourke trochę „domowej roboty Mountain Dew” po tym, jak pokazał mu swoją tablicę korkową z zaburzeniami umysłu, która łączy wszystko z hipnotyką, od Brexitu po papieża. „Mój własny napar, w całości organiczny”, River chwali się swoim DIY Dew. Rourke wciąż odmawia.

1h 32m 2023

Życzymy miłego seansu!