Hotel Transylwania Transformania Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Hotel Transylwania Transformania online

Radosna, kinetyczna oprawa wizualna filmu, oczywiście, pięknie pasuje do scen akcji, a przed nami sporo akcji. Dowiedziawszy się, że transforma-gadżet można naprawić tylko za pomocą kryształu zakopanego w sercu amazońskiego lasu deszczowego, obecnie śmiertelny Drac i jego teściowa wyruszają do dżungli, nie mówiąc nikomu o tym. Scenariusz ma trochę zabawy, obserwując resztę ekipy w domu, radząc sobie ze swoimi przemienionymi osobowościami (co masz na myśli, że Niewidzialny człowiek przez cały czas chodził nago!?), zanim zorientują się, dokąd poszli faceci i usiedli by ich uratować.

Rodzice prawie na pewno będą mniej zafascynowani historią niż ich dzieci, ale mądrze byłoby nie przełączyć się i nie zacząć sprawdzać poczty: zbawienne łaski Transformanii to w większości łatwe do przeoczenia gagi, w których biorą udział gońcy hotelowi zombie, przerośnięte siedliska chomików i dziesiątki wilkołaków wychowywanych przez hotelową parę likantropów. (Dziękuję, wilkołaku Steve Buscemi, że nie poszedłeś za Sandlerem za drzwi.) Najlepszą rzeczą w Hotelu Transylwania może być to, że zapewnił on kilka lat dochodowego zatrudnienia wizualnie dowcipnym artystom, którzy będą tworzyć znacznie ciekawsze rzeczy. własnych.

1h 33m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Hotel Transylvania: Transformania
  • Data wydania: 13-01-2022
  • Rodzaj: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Hotel Transylwania Transformania CDA HD
Życzymy miłego seansu!