Halloween Finał Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Halloween Finał online

Jeśli nic więcej, kolej jest ambitna. Halloween Kills rozszerzyło zasięg na całe miasto, a Halloween Ends dokonuje odważnych wyborów w fabule Coreya, ponieważ film bada, czy zło jest czymś stworzonym przez czyjeś środowisko, czy czymś już w nas, niewzruszonym i tylko czekającym na uwolnienie. Halloween Ends kontynuuje wątek z Kills , pytając, czy Michael Myers jest 70-letnim mężczyzną chorym psychicznie, czy wcielonym złem, nadprzyrodzoną istotą, która leczy się poprzez zabijanie i może prawie przekazać swoją esencję innym.

Niestety, Green nie wydaje się zainteresowany odpowiadaniem na wielkie pytania. Nie może też znaleźć nowych sposobów na ożywienie Michaela Myersa, koncentrując się na Coreyu przez większość czasu pracy i używając znacznie innego i bardziej niespokojnego tonu, który należy do scenariusza Kevina Williamsona Krzyku, a nie do Halloween . Odrzuca zmodernizowane wizualizacje i pracę kamery Johna Carpentera, które stały się niezbędne w jego pierwszym Halloweenowym sequelu na rzecz mniej kreatywnego lub energicznego filmu, w którym kamera ledwo się porusza.

Jest oczywiście prawdziwa konfrontacja między Laurie i Michaelem, która pojawia się zbyt późno po godzinie podążania za Coreyem. Jest kilka fajnych i makabrycznych zabójstw, ale większość z nich ma miejsce poza ekranem lub jest celowo podważana przez inscenizację. Podczas gdy Halloween Kills było brutalnym slasherem, który wydawał się umieścić nas w butach Shape, David Gordon Green próbuje wszystkiego, co może, aby obalić pierwotne pochodzenie założenia. Przez cały film wisi niemal poczucie wstydu.

1h 51m 2022

Życzymy miłego seansu!