Green Lantern Beware My Power Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Green Lantern Beware My Power online

Stewart nie może zdjąć pierścienia bez względu na to, jak bardzo się stara. Wpada w panikę, gdy Pierścień Mocy (Sunil Malhotra) zaczyna kierować nim do jego użycia. Jest w stanie manifestować energię fizyczną swoimi myślami. Zdezorientowany Stewart prosi o pomoc. Śmignął do Wieży Strażniczej unoszącej się nad Ziemią. Martian Manhunter (Ike Amadi), Vixen (Keesha Sharp) i Green Arrow (Nolan North) nie wiedzą, co sądzić o tym intruzie. Gdzie jest Hal Jordan?

Aby uzyskać odpowiedzi, należy udać się do Oa, planetarnej kwatery głównej Korpusu Zielonej Latarni. Odnajdują grozę i zniszczenie. Strażnicy i Korpus zostali zdziesiątkowani. Atak zaciekłej wojowniczki, Hawkgirl (Jamie Gray Hyder) z Thanagaru, potęguje ich zamieszanie. Twierdzi, że jej znienawidzony wróg, Rannianie, popełnili te okropne zbrodnie. John Stewart i Green Arrow muszą przedrzeć się przez rzekę oszustwa, aby znaleźć prawdziwego mistrza marionetek stojącego za dzikością.

Green Lantern: Beware My Power szybko upuszcza wiele informacji. Nie jestem nowicjuszem w Zielonej Latarni i miałem pewne trudności z utrzymaniem się na dobrej drodze. Film przedstawia postacie, koncepcje i sytuacje z niewielką wstępną ekspozycją. Wierzę, że zrobiono to celowo, aby zbudować intrygę. To nie działa, jeśli widzowie nie są zaznajomieni z tym, co widzą. Postacie z Ligi Sprawiedliwości są dane. Historia polityczna między Thanagarem i Rannem jest odkrywana w komiksach, ale nie jest to powszechna wiedza. Historia nabiera lepszego kształtu wraz z ujawnieniem się drugiego aktu. Problem polega na tym, że do tego momentu może dojść do drapania się w głowę.

1h 27m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Green Lantern: Beware My Power
  • Data wydania: 12-07-2022
  • Rodzaj: Akcja, Animacja, Sci-Fi

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Green Lantern Beware My Power CDA HD
Życzymy miłego seansu!