Goście Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Goście online

Ich decyzja o pozostaniu na tym polega nieco na wiarygodności, ale Tafdrup zapewnia psychologiczny balast, czyniąc Bjørna cichym bałaganem niepewności i depresji. Popełnia błąd, otwierając się przed Patrickiem o swoim gryzącym niezadowoleniu i przytłaczającym zmęczeniu utrzymywaniem stałego uśmiechu. Ale ich konsekwencja w męskiej więzi okazuje się słaba, gdy Patrick traci panowanie nad Abelem w szokującym pokazie wściekłości.

Nieomylna kontrola reżysera sprawia, że ​​film jest porywającym doświadczeniem nieustannego mdłości, które przeradza się w podwyższony niepokój, gdy druga próba ucieczki Bjørna i Louise kończy się niepowodzeniem, a scenariusz zmienia się z groźnego w wręcz zły.

Chociaż psychotyczna nieprzyjemność jest tu znacznie wolniejsza, często pojawiają się ślady wpływu oryginalnych zabawnych gier Michaela Haneke. Stopień sadyzmu przejawiający się w przemocy Patricka i lodowaty spokój Karin sprawiają, że kulminacyjna akcja rozgrywa się jak porno tortury artystycznego domu – być może z mniejszą treścią niż na pierwszy rzut oka. Ale mocne występy czterech głównych bohaterów, a także niepokojące efekty wizualne i sprytne wykorzystanie partytury, dźwięku i strategicznej ciszy sprawiają, że jest to zarówno trudny do oglądania, jak i niemożliwy do odwrócenia wzroku. Patrzenie, jak twarze Bjørna i Louise zmieniają się z biernego niepokoju w skrajne przerażenie, to mrożąca krew w żyłach rzecz.

1h 37m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Speak No Evil
  • Data wydania: 17-03-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Goście CDA HD
Życzymy miłego seansu!