Gold Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Gold online

„Poradzę sobie z tym.”

To zdanie wielokrotnie powtarzane w Gold przez Man One (Zac Efron), bezimiennego włóczęgę na skraju postrzępionego świata niedalekiej przyszłości w tym pustynnym thrillerze autorstwa australijskiego aktora, a teraz filmowca Anthony’ego Hayesa. To symboliczne słowa dla tego nieustępliwego dramatu, które w równym stopniu odnoszą się do postaci, aktora grającego go, jak i reżysera przedstawiającego jego trudną sytuację. Wszyscy trzej — Man One, Efron i za kamerą Hayes — są testowani w trudnych okolicznościach.

Kluczowym tematem jest trzymanie się, gdy wszystko się wymyka, z domieszką goryczy i ostatecznie okrucieństwa. Ale jak film Złoto trzyma się razem, pilne, ale i słodko-gorzkie. W pewnym momencie narracja mówi ci, że po prostu zaszedłeś za daleko, by wrócić. Odnosi się to w równym stopniu do Człowieka Jedynego, jak i do świata, w którym się znalazł: pustynne bloki na „Terytoriach Wschodnich”, gdzie akcenty są głównie amerykańskie, znaki ostrzegawcze są w wielu językach, a fragmenty wiadomości radiowych sugerują, że społeczeństwo stale się rozpada.

1h 37m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Gold
  • Data wydania: 13-01-2022
  • Rodzaj: Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Gold CDA HD
Życzymy miłego seansu!