Godzilla i Kong Nowe imperium Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Godzilla i Kong Nowe imperium online

Jeśli chodzi o tytułowy duet Godzilla i Kong: Nowe imperium cda, Wingard oraz scenarzyści Terry Rossio, Simon Barrett i Jeremy Slater są znacznie bardziej zainteresowani gigantyczną małpą niż dużą jaszczurką. Podobnie jak Jia, Kong jest samotny, szuka więcej podobnych sobie osób i miejsca, do którego przynależy, a wyprawa ta ostatecznie prowadzi go do nieoczekiwanych sojuszników, takich jak mniejsza małpa Suko, i wrogów, takich jak Skar King, którego przedstawienie jako wielkiego zła pojawia się dość późno.

Walka o władzę, która wyłania się pomiędzy Kongiem i Skar Kingiem, została pięknie przedstawiona, a fakt, że wszystko zostało skutecznie przekazane bez dialogów, jest świadectwem coraz bardziej imponującej pracy Wety nad efektami wizualnymi. Tymczasem okresowe spotkania z Godzillą to niewiele więcej niż zmiana karnacji (choć dowiadujemy się, że pomiędzy bitwami lubi drzemać w rzymskim Koloseum).

Można powiedzieć, że kwalifikatorem, który zawsze pojawia się w filmach o Godzilli, jest to, że w japońskich filmach kaiju historie również nie mają znaczenia; często są to bzdury. Ale nie zawsze. Oryginalna „Godzilla” z 1954 roku była bzdurą z baśniową powagą science-fiction; dotyczyło to również dwóch pozostałych wyróżniających się filmów z wczesnych filmów o kaiju, „Mothra” (1961) i „Destroy All Monsters” (1968). I może się okazać, że to karmiczny pech, że Godzilla i Kong Nowe imperium cda pojawi się tuż po „Godzilla Minus One”, filmie, który wstrząsnął światem kina potworów. Miał w sobie liryczny majestat wcześniejszych filmów, a także historię zakorzenioną w japońskiej traumie podczas II wojny światowej, która była w istocie liniowa i poruszająca. Przypomniało ci to, że te stworzenia mogą nieść ze sobą emocjonalną wielkość.

1h 55m 2024

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Godzilla x Kong: The New Empire
  • Data wydania: 27-03-2024
  • Rodzaj: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Godzilla i Kong Nowe imperium CDA HD
Życzymy miłego seansu!