Glass Onion Film z serii Na noże Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Glass Onion Film z serii Na noże online

Najbogatszym i najbardziej odrażającym z nich wszystkich jest Miles Bron (Edward Norton), który jest gospodarzem weekendowego wypadu, podczas którego ujawnia się tajemnica, magnat i rzekomy geniusz, który w rzeczywistości wydaje się niewiele robić poza mitologizowaniem samego siebie i wydawaniem pieniędzy popychać ludzi. Zawdzięcza więcej niż trochę Elonowi Muskowi, ale wszystkie te rozpadające się filary współczesnego społeczeństwa są zaprojektowane tak, aby były przynajmniej trochę znajome.

(Może zbyt znajome, w przypadku Hudson, która jest absolutnym krzykiem jako nudna Birdie, ale której marka odzieży sportowej była wtajemniczona w oskarżenia o nadużycia w pracy, podobne do tych, w których występuje jej firma, zbieżność, która jest bardziej żartem dla publiczności wydatek niż jej własny.) Glass Onion jest większy i dokładniej zaprojektowany niż Knives Out, ale tym, co sprawia, że ​​jest to bardziej satysfakcjonujący film, jest to, że bardziej siedzi ze swoimi bohaterami niż od razu pokazuje ich rozkład. Zamiast tego, ich jest rodzajem pustki, która pochodzi z życia mniejszych kompromisów moralnych, aż nagle znajdujesz się na greckiej wyspie z kilkoma starymi przyjaciółmi, rozważając morderstwo.

Oczywiście dochodzi do morderstwa, choć dzieje się to w końcu, a nie na początku filmu, napięcia kipią podczas corocznego spotkania na prywatnej greckiej wyspie Milesa, gdzie zbudował rozkosznie ohydną rezydencję z przezroczystą kopułą wypełnioną z wystrojem kawalera miliardera — dupkiem Taj Mahal. W tym roku Miles zamierza urządzić przyjęcie z okazji morderstwa, chociaż ma dwóch niespodziewanych gości. Andi (Janelle Monáe), była partnerka biznesowa, która bezskutecznie pozwała go, gdy wyrzucił ją z ich firmy, nie miała się pojawić.

I Benoit Blanc (Daniel Craig), główny detektyw z Knives Out, w ogóle nie został zaproszony, a mimo to w jakiś sposób stał się odbiorcą jednego z niestandardowych puzzli, które Miles wysłał wybranym uczestnikom. Wyraźna radość Craiga z grania Blanca, z jego apaszkami i akcentem smażonym z południa, jest zaraźliwa, a dłuższe zakończenie Glass Onion pozwala na wgląd w życie osobiste bohatera, w tym kilka przypadkowych, ale przyjemnych epizodów. Johnson pozwala wydarzeniom rozwinąć się w kluczową sekwencję imprezy, która jest roztrzęsiona przez nieco zbyt szybką edycję, a następnie przenosi nas z powrotem na początek, ponownie odwiedzając sceny z różnych punktów widzenia i z nowymi informacjami.

2h 19m 2022

Życzymy miłego seansu!