Gdzie śpiewają raki Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Gdzie śpiewają raki online

Delia Owens szturmem podbiła świat literacki swoją powieścią „ Gdzie śpiewają Crawdads” z 2018 roku i nie było niespodzianką, gdy film został odebrany do adaptacji jako film . Reese Witherspoon jest producentem nadchodzącego tajemniczego dramatu po tym, jak wybrała książkę do swojego Hello Sunshine Book Club, a teraz widzowie niedługo zobaczą zmagania Marsh Girl Kya na dużym ekranie. Tam, gdzie Crawdads Sing został wyświetlony dla krytyków przed wydaniem 22 lipca, a recenzje są już dostępne.

Daisy Edgar-Jones występuje w roli Kya Clark, dziewczyny, która po tym, jak została porzucona przez rodziców i rodzeństwo, jest zmuszona do wczesnego dorastania i samodzielnego przetrwania na bagnach Karoliny Północnej. Kya staje się podejrzana o morderstwo , gdy jej były chłopak Chace Andrews (Harris Dickinson) ginie.

Więc jak krytycy oceniają wizję bestsellerowej książki Delii Owens, którą reżyser Olivii Newman ? Przejdźmy do recenzji, zaczynając od recenzji Where the Crawdads Sing autorstwa CinemaBlend . Nasza własna Sarah El-Mahmoud ocenia film 3 gwiazdki na 5, mówiąc, że film traci trochę ducha ukochanej książki, ponieważ Olivia Newman wydaje się unikać szorstkości historii w nieco błyszczącej adaptacji.

2h 5m 2022

Życzymy miłego seansu!