Fresh Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Fresh online

To, co może być nieco trudniejsze do zniesienia dla niektórych, to to, jak przerażająco groteskowe są części filmu, bez względu na to, czy widzimy gore z bliska, czy nie, ale jest coś pasującego do tego, jak nieprzyzwoicie to wszystko jest. Ponieważ taka bezpośrednia ekspozycja ma tutaj sens. Dla wielu z nas, zwłaszcza dla kobiet, aplikacje randkowe i kultura randkowa mogą być brutalnie ujawniające, odsłaniając najgorsze impulsy ludzi i najbardziej egoistyczne pragnienia, a film podejmuje szczególny problem z tym, jak ciała kobiet są oceniane, dzielone i wykorzystywane. To brutalna migawka, ale Kahn unika zniknięcia w mroku Obiecującej Młodej Kobiety, który pozostawił nas zagubionych w beznadziejności. Toczy się tutaj podobna wojna, między brutalną męskością a kobietami próbującymi ją przetrwać, ale można powiedzieć coś więcej niż tylko: każdy jest najgorszy. Fresh ma swój punkt widzenia, nie czując potrzeby bicia nas w tym procesie.

Cave, najbardziej znana ze swoich teledysków, utrzymuje nas w chwili, nie zatapiając nas w popowej, przestylizowanej inności. Jest zręcznym i trzymającym w napięciu orkiestratorem (oczekuj, że każdy mądry szef studia natychmiast będzie dręczył jej agenta telefonami), ale chce też, abyśmy byli jego częścią, zamiast oglądać z daleka, więc używa Edgara-Jonesa, ciepłego i empatycznego, a jednocześnie ostrego aktor, jest mistrzowskim posunięciem. Gra Noę, ponieważ wiele kobiet musi grać siebie na scenie: podatne na to, że nie wydają się zbyt zdystansowani dla mężczyzn, którzy pragną kogoś, kto mógłby się opiekować, ale z wystarczającą ilością stali, by się chronić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprzedaje każdy wyczerpujący beat, a jej gorąca i zimna chemia ze Stanem, dobrze skłaniającym się ku jego ciemnej stronie, jest jednym z głównych źródeł napędu filmu.

Jeśli szaleńczy ostatni akt popełnia kilka błędnych kroków (niektóre decyzje są trochę wątpliwe, Gibbs znika na trochę za długo, a jedno z końcowych żartów jest niezręcznie w nosie), to wszystko jest tak ekscytująco na krawędzi, że takie wybaczone są spory. Dla tych, którzy lubią swoje filmy randkowe z odrobiną chrząstki, Fresh jest idealnym wyborem.

1h 54m 2022

Życzymy miłego seansu!