Ferrari Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Ferrari online

Ferrari cały film rozgrywa się zaledwie kilka miesięcy 1957 roku i przedstawia Enzo Ferrariego zmagającego się z zawiłymi wyzwaniami: niedawną śmiercią starszego syna, grożącym bankructwem jego firmy oraz sprzecznymi roszczeniami stawianymi mu przez żonę i kochanka, matka jego ocalałego syna, 12-letniego Piero (Giuseppe Festinese).

Trzy główne postacie grane są w niezwykle odmiennych tonacjach. Prawie nie do poznania Adam Driver, który jest prawie 20 lat młodszy od ówczesnego Ferrari, przedstawia producenta samochodów wyścigowych jako stoika i prawie całkowicie siwego, z jego zaczesanymi do tyłu włosami po garnitury, które są znacznie mniej opływowe niż jego samochody.

Penélope Cruz jest operacyjnie przesadzona w roli Laury, która jest nie tylko żoną Ferrari, ale także jego partnerem biznesowym, posiadającym pakiet kontrolny w ich firmie Ferrari cda.

Źle obsadzona Shailene Woodley przedstawia kochankę Ferrari, Linę Lardi, jako dziewczynę z sąsiedztwa, która wydaje się w zasadzie Amerykanką – pomimo włoskiego akcentu, na który ona, podobnie jak Driver, wpływa.

2h 10m 2023

Życzymy miłego seansu!