Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore'a Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a online

Ludzie, czarodzieje, czarownice i wszystko, co magiczne pomiędzy nimi, jest zagrożone w trzeciej części serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Część uniwersum „ Harry Pottera ”, „ Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a ” stawia Dumbledore’a ( Jude Law ) przeciwko buntownikowi Gellertowi Grindelwaldowi ( Mads Mikkelsen ) w walce o ochronę losu ludzkości żyjącej u boku czarodzieja. Premiera „Sekretów Dumbledore’a” 15 kwietnia w kinach.

„Pamięć jest wszystkim” – mówi starszy i mądrzejszy Dumbledore w nowym zwiastunie. „Bez tego jesteśmy ślepi. Bez tego losy naszego świata pozostawiamy przypadkowi.” Obejrzyj pełny zwiastun poniżej.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. XX wieku, skupiając się na przygotowaniu do zaangażowania Czarodziejskiego Świata w II wojnę światową, z bohaterem Newtem Scamanderem (Eddie Redmayne) walczącym z Grindewaldem u boku Jacoba Kowalskiego (Dan Fogler), Lally Hicks (Jessica Williams), Tezeusza Scamander (Callum Turner) i Dumbledore w walce z Credence Barebone (Ezra Miller) i innymi zwolennikami Grindelwalda.

2h 22m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
  • Data wydania: 07-04-2022
  • Rodzaj: Fantasy, Przygodowy

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore’a CDA HD
Życzymy miłego seansu!