Duchy Inisherin Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Duchy Inisherin online

To jeden ze sposobów patrzenia na Zjawy Inisherin; innym sposobem jest uświadomienie sobie, że McDonagh, pobłogosławiony kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i umiejętnościami, stworzył także swoją być może najbardziej dojrzałą, choć nieco tajemniczą pracę o agonii i ekstazie związanej z pójściem naprzód. Colm nie chce już dłużej przyjaźnić się z tępym Pádraicem, ponieważ czuje, że marnuje tę odrobinę czasu, który mu pozostał na Ziemi, słuchając, jak ten pasterz z ostępów bełkocze o niczym. Będąc znakomitym skrzypkiem, Colm chce skomponować własne nowe arcydzieło muzyczne i wierzy, że taka bezczynna pogawędka odwraca uwagę od jego misji.

Dlatego całkowicie usuwa Pádraicia ze swojego życia. Nikt – ani jego oszołomiony towarzysz, ani podobnie niespokojna i ambitna Siobhan, ani miejski idiota Dominic (Barry Keoghan, absolutnie przygwożdżający napaloną, nieszczęsną, beznadziejna atmosfera) — rozumie tutejszą mentalność zimnego indyka. Więc Pádraic jest fajny, ale nudny. Czy to wystarczający powód do zerwania bromansu?

Jednak wszyscy w tej osobliwej, plotkarskiej wiosce rozumieją wściekłość, ból i samotność, a to jest waluta, którą handluje Banshees . McDonagh nie czyni żadnego z tych mężczyzn świętym ani grzesznikiem — po prostu chce się stworzyć coś pięknego i trwając w świecie, drugi jest po prostu zadowolony z bycia miłym dla wszystkich, kiedy jest tutaj, nawet jeśli jest to nietrwałe. Obaj mają wady, a kiedy ultimatum zostanie postawione, obaj mają przejebane.

Niezdolność Pádraica do odpuszczenia i przyjęcia odmowy oznacza, że ​​wciąż zadręcza swojego byłego przyjaciela, dlaczego to wszystko się dzieje. Więc Colm w końcu mówi: odetnę sobie palec za każdym razem, gdy będziesz mi przeszkadzać.

Zauważymy, że dżentelmen zdecydowanie dotrzymuje słowa i zostawmy to na tym. I podczas gdy McDonaghcelowo unikał politycznego tła swojej historii — od czasu do czasu z lądu słychać strzały i eksplozje — nie waha się używać chorego poczucia humoru, aby podkreślić poczucie rozpaczy z powodu niewyjaśnionych zmiany serca. Niezależnie od tego, czy dzieje się to na mniejszym, czy większym poziomie, wskazówka jest taka, że ​​zawsze kończy się eskalacją, samozniszczeniem i brakiem oznak rozwiązania. Relacje krwi i więzi stały się ubocznymi szkodami.

1h 54m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Banshees of Inisherin
  • Data wydania: 21-10-2022
  • Rodzaj: Dramat, Komedia

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Duchy Inisherin CDA HD
Życzymy miłego seansu!