Drive My Car Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Drive My Car online

To przygotowuje grunt pod opowieść, w której wyjątkowe podejście Kafuku do Czechowa (i jego równie wyjątkowy sposób prowadzenia samochodu) otacza go kokonem emocjonalnej żelaznej dziewicy. Każda decyzja, którą podejmuje, jest całkowicie nieprzenikniona dla jego sfrustrowanej obsady, chociaż prolog daje nam mały wgląd w jego rozumowanie i jego liczne rany, które jeszcze się nie zagoją. Jego metody inscenizacyjne skupiają wielu międzynarodowych aktorów, z których każdy gra sztukę we własnych dialektach, a ekran za nimi wyświetla napisy w różnych językach. Na pierwszy rzut oka jest to cudownie wszechstronny eksperyment, choć sprawia, że ​​próby stają się koszmarem. Jednak takie podejście jest nieodłączną częścią emocjonalnej układanki opowieści, w której skupienie się na słowach odwraca uwagę od milczenia między nimi.

Na przykład prolog przedstawia intymny rytuał między Kafuku i Oto, w którym na skraju orgazmu snuje opowieści, które później zamienia w teleplaye. Zamiast doceniać to, co ten rytuał mówi o ich związku, Kafuku skupia się na jednej z jej historii, która pozostała niekompletna, tak jak skupia się na długotrwałym pytaniu, dlaczego Oto spała z innymi mężczyznami pomimo ich wyraźnej miłości do siebie. Jednak odpowiedzi, których szuka — i zaczyna znajdować, kiedy niechętnie spędza czas z Takatsuki — mogą być rozczarowująco (i zniewalająco) proste. Jak na ironię, reżyser, który uwielbia wystawiać Czechowa, mistrz podtekstów, przywołuje swoją tragiczną historię miłosną w powierzchownych, czarno-białych terminach, choć uważa ją za zawiłą tajemnicę, której nie jest mu przeznaczone rozwiązanie.

2h 59m 2021

Informacje
  • Oryginalny tytuł: ドライブ・マイ・カー
  • Data wydania: 18-08-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Drive My Car CDA HD
Życzymy miłego seansu!