Dream Scenario Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Dream Scenario online

Ale strasznym przeznaczeniem profesora Matthewsa jest stać się skrzyżowaniem Freddy’ego Kruegera z Koszmaru z ulicy Wiązów i Leonarda Zeliga, kameleona z komedii Woody’ego Allena, który wkrada się w każdą sytuację historyczną XX wieku.

Matthews zawiera także aluzję do nieszczęśliwych wykładowców płci męskiej z „The Human Stain” Philipa Rotha i „Hańba” JM Coetzee’ego. Problemy Matthewsa zaczynają się, gdy przyjaciele, znajomi i zupełnie nieznajomi ludzie zaczynają go atakować, a ich usta są rozchylone w półuśmiechach z niedowierzaniem. Jego uczniowie zaczynają zwracać na to szczególną uwagę.

W wyniku jakiejś nadprzyrodzonej, psychopatologicznej epidemii nudny stary profesor Matthews zaczął pojawiać się w snach każdego człowieka – ale zawsze, ku jego rosnącemu rozczarowaniu w Dream Scenario cda, jako przezabawnie nieistotna postać w tle jakiegoś dramatycznego lub brutalnego scenariusza snów.

NPC w grze wideo Life stał się ironiczną gwiazdą epizodyczną. Matthews doświadcza prawdziwej sławy, gdy rozchodzą się wieści o tym zjawisku, ale nie jest to w stanie wyjaśnić jego ciągłej, ogólnokrajowej wymarzonej gwiazdy w Dream Scenario online. Jednak, jak w jakiejś przypowieści moralnej, uroczo niegroźna postać Matthewsa w tych snach zmienia się, gdy próbuje on zarobić na potencjale zawodowym i możliwościach seksualnych.

1h 42m 2023

Życzymy miłego seansu!