Dragon Ball Super Super Hero Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Dragon Ball Super Super Hero online

Drugi film Dragon Ball Super , który miał zostać wydany w Japonii w kwietniu, o podtytule Super Hero, został opóźniony do 11 czerwca po tym, jak Toei Animation stał się celem ataku ransomware . Ale jeśli w tym, co musiało być koszmarem dla firmy producenckiej, jest coś dobrego, to fakt, że nowa data premiery sprawiła, że ​​film znalazł się tuż za rogiem od Dnia Ojca . To sprawiło, że Super Hero poczuł się trochę bardziej wyjątkowy, biorąc pod uwagę, że film celebruje jedną z najpopularniejszych postaci ojca nie tylko w wersecie Dragon Ball, ale także w całym anime: wojownika ze ślimakiem kosmitów Piccolo.

To naprawdę zaskakujące, że premiera Super Hero nie była od początku planowana na Dzień Ojca, ponieważ film nie tylko koncentruje się na ojcostwie, ale wydaje się również, że został stworzony specjalnie dla rodziców, którzy byli zbyt zajęci, by nadążyć za Dragon Ballem po serii GT z lat 90. XX wieku .

To wspaniała cecha Dragon Ball Super: Super Hero — wymaga zerowej wiedzy na temat odrodzenia serii Super z 2015 roku. To 99-minutowy nostalgiczny powrót do oryginalnych Dragon Ball i Dragon Ball ZAnime.

Nawet ludzie, którzy nigdy nie oglądali serialu Dragon Ball, muszą tylko to wiedzieć, aby cieszyć się filmem: są wojownicy z kosmosu, którzy czasami szukają magicznych kul, które spełniają życzenia. Dużo krzyczą, kiedy walczą. Czasami zmieniają kolor, gdy stają się silniejsze. To w zasadzie to.

1h 39m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: ドラゴンボール超:スーパーヒーロー
  • Data wydania: 11-06-2022
  • Rodzaj: Akcja, Animacja, Sci-Fi

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Dragon Ball Super Super Hero CDA HD
Życzymy miłego seansu!