Dowód życia Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Dowód życia online

Sklejony z faktoidów i anegdot zebranych z artykułu w Vanity Fair o międzynarodowych porwaniach i kontrporwaniach, film reżysera Taylora Hackforda jest przyciągającym wzrok, ale pustym kompendium spektakularnych andyjskich gór, nawiedzonych widoków i zerowej organizacji. Jest tu historia, ale wydaje się, że jest przypadkowo sklejona. A film nie otrzymuje pomocy od oszałamiająco mało inspirujących głównych bohaterów, Meg Ryan i Russella Crowe.

Jeśli aktorzy naprawdę mieli ten parny, pozamałżeński romans, o którym brukowce ostatnio pisały w nagłówkach, to musieli oszczędzać sobie nawzajem ciepła, a nie kamery. Na ekranie wygląda na to, że obaj wykonawcy są związani i zdeterminowani, aby udowodnić, że nic między nimi nie ma.

Kiedy inżynier tamy Peter Bowman (David Morse) zostaje schwytany w nienazwanym południowoamerykańskim kraju przez partyzantkę narko-terrorystów, jego porywacze żądają okupu w wysokości 3 milionów dolarów. To sprawia, że ​​żona Bowmana, Alice (Ryan) i jego siostra (Pamela Reed) szukają rozwiązania.

2h 15m 2000

Życzymy miłego seansu!