Dobranoc, mamusiu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Dobranoc, mamusiu online

Podążając za historią bliźniaków, które odwiedzają swoją matkę i zaczynają podejrzewać, że może nie jest tym, za kogo się podaje, Goodnight Mommy stara się zadać mocny cios w trzecim akcie, tak bardzo, że pierwszy i drugi akt są po prostu w połowie tak przekonujące. Jego czas trwania może trwać tylko dziewięćdziesiąt minut, ale film wydaje się o wiele dłuższy, a zanim osiągnie punkt kulminacyjny, tylko najbardziej cierpliwi widzowie będą mogli zobaczyć jego wynik.

Twórcy filmu zbyt mocno ufają, że jego tajemnica będzie oglądała do samego końca publiczność. Film postanawia ujawnić wszystko w swoim ostatnim akcie, zamiast rzucać tu i tam ciekawostki odpowiedzi, co sprawia, że ​​oczekiwanie na rozwiązanie zagadki jest uciążliwe. Nie ma prawdziwego poczucia makabrycznego niebezpieczeństwa w ciągu pierwszej godziny filmu, nie ma realnego zagrożenia ani pilności.

Jasne, mama może być oszustką, ale film nie daje nam powodów do obaw o dzieci poza tym, że mama często przechodzi przez huśtawki nastrojów, co powoduje, że się rzuca. Tak, robi okropne rzeczy, kiedy się atakuje, ale są to działania, które pasowałyby bardziej do filmu dramatycznego niż horroru. Nie ma tu nic makabrycznego, nic, co naprawdę zagraża życiu bliźniaków.

W filmie jest kilka scen tradycyjnie przypominających horror, ale te sceny są wymuszone i zdesperowane, a niektóre z nich są po prostu sekwencjami snów, prawie tak, jakby zostały dodane tylko po to, aby ludzie pamiętali, że oglądają horror. Nie pomaga też fakt, że bliźniacy nie są postaciami, o które warto się szczególnie troszczyć.

Cameron i Nicholas Crovetti dają dobre występy jako odpowiednio Elias i Lucas, Cameron jest szczególnie wyróżniający się, ale żaden z nich nie może uratować złego pisania postaci. Elias i Lucas są po prostu nudnymi i nieciekawymi postaciami, tak naprawdę istnieją tylko po to, by być podejrzliwym wobec matki i niewiele więcej. Często trudno ich odróżnić — nie czują się nawet w pełni ukończonymi głównymi bohaterami, bardziej jak szkice lub zarysy głównych bohaterów.

1h 32m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Goodnight Mommy
  • Data wydania: 16-09-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Dobranoc, mamusiu CDA HD
Życzymy miłego seansu!