Deus Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Deus online

Jest na to wiele przykładów w miarę rozwoju filmu i niestety nie wszyscy aktorzy są wystarczająco dobrzy, aby przezwyciężyć te błędy w pisaniu, więc rzeczy po prostu brzmią głupio, gdy wychodzą z jego ust. David O’Hara szybko staje się zbawczą łaską filmu i zastanawiasz się, dlaczego nie jest on głównym bohaterem filmu? Jego postać jest powściągliwa, niegrzeczna i bardzo rzeczowa, ale ten typ postaci jest często używany jako postać drugoplanowa. Byłoby miło zobaczyć to na początku historii. Przynajmniej jest interesujący.

Wizualnie film stoi również w dużym kontraście, jeśli chodzi o walory produkcyjne. Na przykład niektóre wizualizacje statku z zewnątrz i zobaczenie statku lecącego w kierunku kuli w kosmosie są naprawdę niesamowite. Zespół VFX, który pracował nad tymi sekwencjami, wykonał świetną robotę. Jednak wszystko się rozpada, gdy wchodzimy na statek, gdzie plany osiągają stare poziomy szczegółowości Doktora Who. Wszystko wygląda na fałszywe i tak naprawdę nie pasuje do typu statku kosmicznego, który pokazuje nam film, pokazując go z zewnątrz.

1h 31m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Deus
  • Data wydania: 22-05-2022
  • Rodzaj: Sci-Fi, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Deus CDA HD
Życzymy miłego seansu!