Czarny telefon Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Czarny telefon online

Ponieważ spora część The Black Phone rozgrywa się we wspomnianej wcześniej brudnej piwnicy, film musi polegać na talentach obsady, aby intrygować nas bardziej niż inne historie. Na szczęście Mason Thames i Madeleine McGraw podołali wyzwaniu. Podczas filmu pytań i odpowiedzi na Beyond Fest Derrickson ujawnił, że wstrzymali produkcję dla McGrawa, gdy pojawiły się konflikty w harmonogramie. Studio chciało przerobić, ale Derrickson odmówił.

Łatwo zrozumieć, dlaczego reżyser był tak zagorzały i to był absolutnie właściwy ruch. Dużo uwagi — a co za tym idzie, wiele pochwał — będzie słusznie zasługiwało na znakomitą grę Tamizy, gdy jego postać jest zmuszona stanąć w obronie potwora. Ale wkład McGrawa w The Black Phone nie może być niedoceniany. Zaciekły trop młodszej siostry mógł ostatnio stać się bardziej powszechny, ale komediowe wyczucie czasu tego dzieciaka jest bez zarzutu. Bez wysiłku przełącza się między złośliwością, rozpaczą i strachem.

Hawke — który zwykle nie gra złoczyńców — musi emotować wyłącznie oczami, opierając się na malowanych wyrazach twarzy, niezależnie od tego, jaką maskę nosił w tamtym czasie jego postać. Biorąc pod uwagę jego filmografię, zawsze wiedzieliśmy, co aktor był w stanie wnieść do stołu, ale The Black Phone przedstawiał nowe wyzwania, którym Hawke podejmuje się przy każdej okazji. Koleś jest przerażający. Zabawność błyskawicznie zmienia się w złowrogie intencje, a wszystko to prezentuje facet z ukrytą twarzą, przerażającym głosem i nawiedzonymi, pełnymi emocji oczami.

Strachy tutaj nigdy nie są tanie. Z pewnością będziesz skakał, ale każda uncja niepokoju jest dobrze zarobiona. Nadprzyrodzony element wspiera terror, ale to rzeczywistość sytuacji Finneya i denerwującego Grabbera Hawke’a utrzymują napięcie w całej historii. Chociaż przemoc odgrywa rolę w The Black Phone, nigdy nie ma niczego jawnie seksualnego. Nigdy nie masz żadnych pytań o chore impulsy Grabbera, ale film umiejętnie pokazuje, że nie trzeba pokazywać czegoś tak wyraźnego, aby było to prawdziwe dla widzów. To groźba tego, co zrobi, podtrzymuje tę historię. Bardziej otwarte podejście osłabiłoby tę historię.

1h 42m 2022

Życzymy miłego seansu!