Czarna Pantera Wakanda w moim sercu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Czarna Pantera Wakanda w moim sercu online

Czarna Pantera Wakanda w moim sercu zbliża się do swojej premiery, a marketing w ostatnich tygodniach nabrał tempa. Ostatni zwiastun zawierał mnóstwo nowych materiałów do kontynuacji MCU, ujawniając specjalne spojrzenie na ogromną obsadę i wojnę między Wakandą a narodem Talokańczyków Namora.

Wiceprezes Marvel Studios ds. produkcji i rozwoju, Nate Moore, porównał nawet wydarzenia z Wakanda Forever do tych z kinowego klasyka Ojciec chrzestny z 1972 roku , zauważając, że film ma „trochę mafii” , ponieważ dwie rodziny toczą ze sobą wojnę .

Co więcej, nowe dane ujawniły, że kontynuacja MCU zbliża się do ogromnego weekendu otwarcia w kasie , potencjalnie zarabiając od 180 milionów do 225 milionów dolarów.

W miarę zbliżania się daty premiery filmu ujawniono nowe szczegóły dotyczące tego, kiedy widzowie mogą poznać pierwsze reakcje i recenzje kontynuacji Czarnej Pantery.

Steven Weintraub z Collider powiedział , że embargo na recenzję Czarna Pantera Wakanda w moim sercu zostanie zniesione we wtorek, 8 listopada o godzinie 9:00 czasu PT (12:00 czasu wschodniego).

Weintraub ujawnił również, że embargo społeczne na sequel MCU zostanie zniesione w środę, 26 października o 22:00 czasu PT.

Dla porównania, Czarna Pantera Wakanda w moim sercu ukaże się w większości kin na całym świecie w piątek, 11 listopada.

Dla porównania, embargo na recenzje Shang-Chi i Legend of the Ten Rings zostało zniesione 23 sierpnia 2021 roku o godzinie 12:00 czasu wschodniego, nieco ponad tydzień przed premierą kinową 3 września 2021 roku.

Tymczasem embargo na recenzje dla Eternals zostało zniesione w niedzielę 19 października 2021 roku, dwa tygodnie po premierze kinowej w piątek 5 listopada 2021 roku.

2h 42m 2022

Życzymy miłego seansu!