Buzz Astral Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Buzz Astral online

Jak zostało to wyraźnie poprzedzone przez Pixara , Buzz Astral jest postacią zupełnie inną niż ta, o której mówił Allen, nawet jeśli jego kostium i ogólna atmosfera bohaterstwa są nieco rozpoznawalne. Ten Buzz to prawdziwy kosmiczny strażnik, który zainspirował zabawkę kupioną przez młodego Andy’ego, aby stać się jego najnowszą zabawką w 1995 roku. Nie jest zatem ani sympatyczną, arogancką postacią zabawy, którą spotykamy w pierwszym filmie Toy Story, ani wciąż ładną postacią. głupia, ale przynajmniej niejasno samoświadoma postać z kolejnych odcinków, ale prawdziwy, kosmiczny bohater w dobrej wierze, a przynajmniej fikcyjny.

Nadal ze mną? Nie? Cóż, trudno się temu dziwić, ponieważ przez ponad trzy dekady, właściwie od samego narodzin animowanych filmów CGI, Buzz Lightyear był definiowany przez swoją zabawność. Oczekiwanie, że po 26 latach całkowicie go zmienimy, jest naprawdę przesadą. Na pewno będzie dużo dzieciaków ze zmarszczonymi brwiami w multipleksach w czerwcu (jeśli Disney, jak mamy nadzieję, pozwoli kinom pokazać ten film).

Ale może jestem tu trochę mądry. To w końcu Pixar . Ostatnim razem, gdy zabrali nas poza granice Ziemi w wielkim stylu, zostaliśmy potraktowani nostalgiczną, kosmiczną radością Wall-E, peanem na temat kosmosu i filmów science fiction z lat 70. i 80. z przesłaniem świadomym ekologicznie 100 razy czystszym i bardziej żywym niż jak Avatar. Jeśli ktokolwiek potrafi wymyślić na nowo jedną z postaci definiujących cały gatunek animowany, to jest nim Pete Docter (autor filmu i dyrektor kreatywny Pixara).

1h 33m 2022

Informacje
Buzz Astral CDA HD
Życzymy miłego seansu!