Bracia ze stali Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Bracia ze stali online

Bracia ze stali cda byli gwiazdami wrestlingu w Teksasie na początku lat 80. XX wieku. Okres ten został odtworzony w filmie z błyszczącą, brunatną poświatą, tak jakby cała historia rozgrywała się w gigantycznej kabinie do opalania natryskowego.

I przynajmniej przez chwilę wydaje się, że uparta ambicja Fritza (zrodzona z długo odczuwanej lekceważenia podczas jego własnej kariery), że wszyscy jego chłopcy zostaną mistrzami, wydaje się możliwa do osiągnięcia.

Kevin, samozwańczy obrońca młodszego rodzeństwa i okazjonalny narrator filmu, wydaje się być oczywistym pretendentem do zdobycia pasa. Ale wtedy jego brat David (Harris Dickinson) kradnie jego grzmot swoimi elektryzującymi występami podczas wywiadów po walce.

Kerry ( Jeremy Allen White z The Bear , nieprawdopodobnie napompowany i nadający nowe znaczenie Original Beef of Chicagoland) ma zostać pierwszym olimpijczykiem w rodzinie – trenuje do rzucania dyskiem dla drużyny USA Bracia ze stali cda – dopóki Amerykanie nie wycofają się z Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w 1980 r.

2h 10m 2023

Życzymy miłego seansu!