Blondynka Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Blondynka online

Nastrój blondynki jest narkotyczny i niespokojny – często pojawiają się odniesienia do marihuany i psychodelików – ale pisanie piosenek jest raczej niekonwencjonalne niż niedokończone. Zmiennokształtna struktura Nights lub minimalistyczny dźwięk gitary Ivy – piosenki, w której różnica między zwrotką a refrenem jest prawie niezauważalna – początkowo myli cię, ale nagradza cierpliwość swoimi subtelnymi haczykami. Wraz z wydawnictwami takimi jak Anti Rihanny czy Freetown Sound Blood Orange , Blonde czuje się jak podpalanie zasad dotyczących tego, czego oczekuje się od czarnego artysty.

Zaczynasz zdawać sobie sprawę, dlaczego liczni goście z listy A pozostają zakamuflowani – nikt nie jest uważany za wystarczająco ważnego, aby wtrącać się w dźwięk, który jest tylko Oceanem. Psychodelia lo-fi Connana Mockasina jest prawdopodobnie najbliższym dźwiękowym punktem odniesienia, podczas gdy z pewnością są ukłony w stronę sadboyowej elektroniki Jamesa Blake’a, izolacjonistycznego folku Bon Ivera i uduchowionej egocentryczności Drake’a. Jednak z jego książkową infuzją wpływów gospel i soulu, Blonde nie brzmi aż tak bardzo jak żaden z tych artystów.

Nie jest łatwiej rozplątać lirycznie, początkowe rozmycie kreolskiego slangu i nawiązań do Szekspira, które ostatecznie łączą się w mgliste portrety młodości Oceana, zanim sława i dorosłość przyniosły niewidzialną presję. „Nie obchodziło nas wtedy”, wspomina Ivy. „Nie jestem już dzieckiem, już nigdy nie będziemy tymi dziećmi”.

2h 46m 2022

Życzymy miłego seansu!