Biedne istoty Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Biedne istoty online

Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w fizyczności niezwykłego występu Stone’a w Biedne istoty cały film. I nie mówię tylko o nagości i scenach seksu, chociaż skoro Bella podchodzi do swojego ciała i swojej seksualności z tym samym zachwytem i poczuciem przygody, jakie wnosi do szerszego świata, jest tu raczej dużo obu.

Jednak wirtuozowskie wykorzystanie przez Stone swojego ciała – sposób, w jaki zamieszkuje ono przestrzeń, sposób, w jaki stopniowo opanowuje swoje zwiotczałe, przypominające struny kończyny, szczera gra emocji na jej twarzy – jest jednym z najważniejszych elementów naszego doświadczenia z podróży Belli w Biedne istoty cda .

Tę podróż wspiera cudownie ekscentryczna ścieżka dźwiękowa Jerskina Fendrixa. Niespokojny, przestrojony czterodźwiękowy motyw grany na obdartych ze skóry strunach skrzypiec otwiera film i powraca w różnych wcieleniach, brzmiąc w pewnym momencie jak hipopotam współpracujący z fisharmonią.

Stopniowe budowanie zawiłości i wyrafinowania muzyki doskonale odzwierciedla rozwój intelektualny Belli.

Równie ważna jest praca różnych zespołów projektowych filmu Biedne istoty cda i zawsze ciekawska kamera Robbiego Ryana. Apetyt Belli na nowości znajduje odzwierciedlenie w kręceniu filmów, które wywołują u widzów podobne poczucie zachwytu i odkrycia.

Od ekstrawaganckich kostiumów Holly Waddington po dziwaczną scenografię Shony Heath i Jamesa Price’a, Poor Things to nieskończenie fascynujący karnawał dziwności. Szczególnie fascynujące są szczegóły projektu produkcyjnego. Ściany sypialni Belli w domu Godwina obwieszone są pikowanymi, satynowymi winietami w kolorze kości słoniowej – elegancko i bogato zdobiona wyściełana cela.

2h 21m 2023

Życzymy miłego seansu!