Barbie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Barbie online

Film Barbie Grety Gerwig zbliża się wielkimi krokami, a krytycy podzielili się swoimi pierwszymi reakcjami po pierwszych pokazach prasowych.

Zawiera ogromną obsadę najlepszych gwiazd, w tym Margot Robbie jako tytułową Barbie, Ryana Goslinga, Simu Liu i wielu innych .

Przychodząc z nieco oczekiwaną oceną PG-13 , Barbie po raz pierwszy umieści kultową lalkę Mattel na dużym ekranie, przedstawiając szaloną przygodę, która pokaże fanom, jak zobaczyć własne wewnętrzne piękno.

Przedstawiciele prasy podzielili się swoimi pierwszymi reakcjami na nadchodzący film Barbie po światowej premierze filmu i pierwszych oficjalnych pokazach.

Dzieje się to zaledwie kilka dni po tym, jak magazyn Time opublikował własny opis filmu , a odbiór był pozytywny, ponieważ nazwano go „zabawną, ale samoświadomą igraszką”.

Katcy Stephan z Variety pochwaliła Barbie jako „doskonałość”, podkreślając reżyserkę Gretę Gerwig za przedstawienie „niuansowego komentarza” na temat bycia kobietą, jednocześnie celebrując czołowych aktorów Margot Robbie i Ryana Goslinga:

„Barbie” to perfekcja. Greta Gerwig w subtelny sposób komentuje, co to znaczy być kobietą, w kapryśnej, wspaniałej i zabawnej igraszki. Cała obsada błyszczy, zwłaszcza Margot Robbie i Ryan Gosling w rolach, w których grali. wyraźnie urodzony do gry”.

1h 54m 2023

Życzymy miłego seansu!