Barbarzyńcy Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Barbarzyńcy online

Trio występów jest również doskonałe, z oddanym prowadzeniem Georginy Campbell, która staje się naszym głównym przewodnikiem przez ciemność. Tess może dokonywać typowych wyborów „tylko w horrorze”, ale czyni je zrozumiałymi i, co najważniejsze, chcesz, aby przeżyła każdy horror, z którym się zmierzy.

Wspiera ją głównie Bill Skarsgård, który doskonale trzyma się granicy między przerażającym a ujmującym, oraz Justin Long, który świetnie gra przeciwko typowi jako okropny dupek. Jest kilka innych godnych uwagi występów, ale tak naprawdę nie możemy się w nie wchodzić bez zepsucia gry.

Kapiszon na to, jak dobry jest Barbarzyńca , pojawia się w ostatnim akcie. Po tym, jak jego okropności zostały odsłonięte i rozdarły nerwy przez 90 minut, Zach Cregger kończy film zaskakująco przejmującą nutą. Jak wszystko inne, podważa twoje oczekiwania co do finału horroru , a jednak jest całkowicie doskonały .

Być może nie słyszałeś o Barbarian przed premierą kinową, ale pod koniec roku będzie to wszystko, o czym możesz rozmawiać, ponieważ jest to najlepszy horror roku.

„Barbarian”, radośnie pokręcony horror autorstwa scenarzysty i reżysera Zacha Creggera, jest zarówno produktem współczesnych czasów, jak i czymś w rodzaju retrospekcji.

Tess (Georgina Campbell) i Keith (Bill Skarsgard) spotykają się uroczymi, gdy okazują się ofiarami oszustwa polegającego na podwójnej rezerwacji, decydując się, wbrew lepszym instynktom porażonej Tess, na dzielenie się czynszem. Dom, udekorowany meblami rodem z West Elm, wydawałby się wystarczająco nieszkodliwy, ale znajduje się również w samym środku opuszczonej, postapokaliptycznej dzielnicy Detroit, której jedynym widocznym mieszkańcem jest bezdomny bezdomny, który terroryzuje ulice.

1h 43m 2022

Życzymy miłego seansu!