Babilon Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Babilon online

Nieuchronne wyjście Hollywood z ery milczenia szybko wywraca świat do góry nogami. Na przykład przekonanie Nellie, że w końcu uniknęła osądu, który zdefiniował jej wczesne życie, zostaje zniszczone, gdy jej głos i zachowanie na wschodnim wybrzeżu stają się przedmiotem debaty wśród elit Hollywood. Nietykalna obecność Jacka podobnie zaczyna się rozpadać, podczas gdy Manny jest zmuszony spełnić szereg zabójczych żądań, jeśli ma nadzieję pozostać w tej samej sferze Hollywood, do której tak długo walczył.

Po zdobyciu pozycji wszechstronnie utalentowanej performerki i autorki napisów, Lady Fay Zhu (kradnąca sceny Li Jun Li) jest powoli usuwana z hollywoodzkiego systemu z powodu „obawy” dotyczącej jej relacji seksualnych z kobietami. Gdzie indziej Sidney Palmer (Jovan Adepo), mistrzowski trębacz, którego muzykalność na krótko uczyniła z niego gwiazdę Hollywood, w końcu staje w obliczu rasistowskich praktyk, które od dawna były stosowane do marginalizowania lub trzymania ludzi kolorowych z dala od przemysłu filmowego przez dziesięciolecia.

3h 9m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Babylon
  • Data wydania: 23-12-2022
  • Rodzaj: Dramat, Komedia

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Babilon CDA HD
Życzymy miłego seansu!