Ambulans Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Ambulans online

Krótko mówiąc, „Ambulance” to tylko szczyt, a nie dolina, zapierająca dech w piersiach przejażdżka kolejką górską, która jest jeszcze bardziej rozdrażniona przez hiperkinetyczny styl strzelania Bay. We wczesnych scenach dialogowych kamera obraca się wokół postaci w dramatycznych ujęciach z niskiego kąta.

A gdy akcja się rozpocznie, połączenie lotnych zdjęć z drona — jedną z ulubionych Baya i operatora Roberto De Angelisa jest zapięcie boku drapacza chmur DTLA, a następnie powrót do betonu z przyprawiającą o mdłości prędkością — i szalona edycja sprawia, że ​​jest to możliwe. czasami trudno powiedzieć, kto kogo ściga i w jakim kierunku. A płonące radiowozy lecące we wszystkich kierunkach, w tym bezpośrednio w stronę kamery, nie pomagają w kwestii czytelności.

Rzecz w kolejkach górskich polega jednak na tym, że są bardzo zabawne. A jeśli poddasz się chaosowi i pozwolisz komórkom mózgowym rozproszyć się jak wiele owoców wysyłanych ze świstem w powietrze, gdy tytułowy pojazd rozbija się na targu ulicznym w Los Angeles, „Pogotowie” jest wybuchem – dezorientującym, zbyt długim wybuchem, ale mimo wszystko wybuch.

Wydaje się, że Bay też się dobrze bawi: wypełnia film tak wieloma komicznymi momentami ulgi, jak robi wszystko inne, obsadza własnego psa w absurdalnej roli epizodycznej i pozwala na wiele odniesień do wcześniejszych filmów Baya przez scenarzystę Chrisa Fedaka , aby to zrobić. na ekran w stanie nienaruszonym. Film wygląda na to, że kosztował więcej niż 40 milionów dolarów, dzięki ogromnej ilości płonących zniszczeń na ekranie. A jeśli chodzi o Baya, oznacza to, że dotrzymał swojej części umowy.

2h 16m 2022

Życzymy miłego seansu!