Aftersun Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Aftersun online

Jeśli chodzi o Corio, nie gra przedwcześnie ani aktorsko w stylu Tatum O’Neal; ona po prostu dobrodusznie reaguje na przyjacielsko wyluzowane dokuczanie lub pogawędkę Mescala, nigdy nie będąc irytującą ani słodką. Ich relacja jest cudowna, podobnie jak sposób, w jaki zostali wyreżyserowani przez Wellsa.

A wszystko to jest uporządkowane w kategoriach retrospekcji za pośrednictwem dorosłego ja Soph z wielkim polotem, zupełnie inaczej niż w normalny sposób, w jaki zarządza się tym urządzeniem do kadrowania. Ostatnie odejście Caluma od Soph w jej pamięci korytarzem lotniska, który wydaje się surrealistycznie prowadzić do nocnego klubu, jest cudownym akcentem. Co za przyjemność.

Jedenastoletnia Sophie (Frankie Corio) i jej ojciec Calum ( Paul Mescal ) są w większości zbyt pochłonięci radościami i frustracjami teraźniejszości, by wyrazić smutek lub niepokój, ale zdają się też mieć świadomość, że czas szybko płynie . Sophie, znajdująca się na skraju dojrzałości, jednocześnie trzyma się dzieciństwa i pędzi ku dojrzałości. Jej oczy zawsze się poruszają, skanując otoczenie w poszukiwaniu wskazówek i znaków.

Sam młody człowiek — niedługo skończy 31 lat i jest mylony przez innego turystę ze starszym bratem Sophie — Calum nosi pewne zmęczenie w swojej smukłej sylwetce. Jego chłopięce rysy są wykrzywione zmartwieniem. Niewiele dowiadujemy się o jego historii — Wells nie jest typem reżysera, który psuje delikatne sceny dialogami wyjaśniającymi — ale jesteśmy świadomi, że on i matka Sophie nie są razem. Możemy również wywnioskować kilka ciężkich uderzeń i złych decyzji w jego przeszłości.

1h 42m 2022

Życzymy miłego seansu!