After 5 Na zawsze Cały film Oglądaj Online na CDA HD

After 5 Na zawsze online

Dwoje nowych członków obsady After Everything pomogło jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie popularnym serialem: Mimi Keene („ Close ” , „East Enders ”) została ogłoszona w roli byłej miłości Hardina, Natalie, a Benjamin Mascolo („ Time Is Up ”) miał zagrać Sebastiana. Chociaż charakter ich ról jest nadal nieco nieznany, oficjalna strona serialu na Instagramie ujawniła zdjęcia z produkcji Sebastiana i Natalie z filmu. Dodatkowi nowi członkowie obsady to Cora Kirk jako Freya, Rosa Escoda jako Kat, Jessica Webber jako Maddy i Ella Martine jako Naomi.

Podczas gdy wszystkie wydarzenia z serii After skupiały się na relacji pomiędzy Tessą i Hardinem, fabuła After 5 Na zawsze cały film wydaje się wnosić nieco więcej niż w poprzednich filmach. Po rozstaniu w After Ever Happy drogi Hardina i Tessy rozchodzą się, ale separacja bardzo ciąży na nich obojgu. Aby ją odzyskać, Hardin jedzie do Lizbony w Portugalii, ale wkrótce ponownie spotyka postacie ze swojej przeszłości, które zagrażają jego i tak już trudnemu związkowi. Co więcej, Hardin również ma trudności z ukończeniem swojej kolejnej książki i odczuwa presję ze strony wydawcy, aby dotrzymać terminu.

1h 33m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: After Everything
  • Data wydania: 13-09-2023
  • Rodzaj: Dramat, Romans

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
After 5 Na zawsze CDA HD
Życzymy miłego seansu!