60 minut Cały film Oglądaj Online na CDA HD

60 minut online

A jeśli myślisz, że w 60 minut cda Octavio jest między młotem a kowadłem, to cóż, za chwilę będzie coraz trudniej. Był strasznym ojcem, co może być zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że był bardzo młody, kiedy się urodziła.

Gdy już jest gotowy wskoczyć do oktagonu, jego była dzwoni i ostrzega go do ostatniej chwili: jeśli znowu zawiedzie swoje dziecko i nie będzie go na imprezie w 60 minut cały film, ona złoży wniosek o wyłączną opiekę nad dzieckiem i prawdopodobnie zniszczysz go w sądzie, tak jak podejrzewasz, że mógłby zniszczyć twarz faceta w walce.

To wystarczająca motywacja dla Octavio, aby odwrócić się od drzwi lokalu, zdobyć tort i kota i dotrzeć na czas. Jego partner biznesowy i najlepszy kumpel Paul (Dennis Mojen) protestuje, bo to wielka walka, a swoją drogą, ci wszyscy łajdacy i szumowiny kręcące się za kulisami mają na tę walkę mnóstwo pieniędzy, więc niech lepiej ruszy dupę i uderzaj i kopaj kolesia w 60 minut cda, aż zamieni się w worek na śmieci pełen mielonej polędwicy wołowej 90/10.

1h 29m 2024

Informacje
  • Oryginalny tytuł: 60 Minuten
  • Data wydania: 19-01-2024
  • Rodzaj: Akcja, Dramat

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
60 minut CDA HD
Życzymy miłego seansu!